Vaše zdravie a spokojnosť sú našou prioritou

V súčasnosti je Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica príspevkovou organizáciou Trenčianskeho samosprávneho kraja. Nemocnica spravuje majetok TSK v súlade so zákonom o majetku vyšších územných celkov. 


Dotaznik k vakcinacii covid-19
                              

Poucenie k vakcinacii covid-19

Kontrolný deň stavebných prác realizujúcich sa v našej nemocnici.

19.9.2022
Vďaka dobrej a aktívnej práci poslancov TSK sa tešíme z množstva investičných akcií , ktoré sú realizované v Nemocnici s poliklinikou Považská Bystrica.

Sumár najväčších investičných akcií

05.9.2022
Vážení priatelia, predstavujeme vám sumár najväčších investičných akcií za obdobie rokov 2015-2022 realizovaných v našej nemocnici, počas ktorých bol MUDr. Igor Steiner, MPH vo vedení NsP Považská Bystrica.

Zbierka vecičiek a plienok pre novorodenecké oddelenie

31.8.2022
Veľké ĎAKUJEME patrí p. Kanisovej Natálii, ktorá zorganizovala zbierku vecičiek a plienok pre novorodenecké oddelenie. Zároveň vďaka obchodnej spoločnosti DM a všetkým, ktorí prispeli do zbierky.

Kontrolný deň v nemocnici

31.8.2022
Aj dnešný deň si bol riaditeľ skontrolovať postup prác na niektorých projektoch prebiehajúcich v nemocnici. V priestoroch, ktoré pripravujeme pre študentov SZŠ v Považskej Bystrici sa naliala podlaha, dokončuje sa realizácia kúrenia a inštalácia sanity.

Nový pomocník na oddelenie funkčnej diagnostiky

19.8.2022
Úspešne pokračujeme v rozširovaní a modernizácií prístrojového vybavenia našej nemocnice. Tento krát pribudol nový pomocník na Oddelenie funkčnej diagnostiky.

Voľné pracovné miesta

Partneri